Leasing Quad-a z homologacją na ciągnik rolniczy.

LEASING, FINANSOWANIE,

Quady to produkt bardzo fajny i bardzo specyficzny. Są to pojazdy, przez co ich ubezpieczanie jest bardzo drogie i nie rentowne. Jednak w tym tekście dowiesz się jak to zmienić na tańsze i przede wszystkim zgodne z prawe. Zapraszam do materiału.

QUAD w leasingu.

Quad to pojazd który w świetle prawa jest uważany za czterokołowiec tak jak samochody i nie niestety podlega temu samemu ubezpieczeniu. Jest to kwota znaczna, wychodząca na wartość kilku tysięcy złotych. Więc technicznie quady są trudnym sprzętem. Jest na to rozwiązanie: Leasing QUAD-a z homologacją na ciągnik rolniczy, gdzie ubezpieczenie wynosi kilkaset złotych. Jest różnica? I to bardzo wielka.

 

Tytułowy quad, to rodzaj pojazdu już z ubezpieczeniem i to dużo tańszym niż tym na zwykłego quada. Jest to bardzo ważna zmiana która pozwala zmniejszyć koszt pojazdu i dzięki temu uczynić go bardziej przystępnym dla klientów a zarazem bardzo rentownym. Jest to sposób zgodny z prawem, co jest równie istotne.

Ubezpieczenie QUAD-a w leasingu.

Quady to pojazdy trzeba zarejestrować i ubezpieczyć OC, AC, NW jeśli chce się nimi jeździć po polskich drogach. Do tego musi on mieć homologacją bez której nie można rejestrować tego pojazdu w kraju. Dla Quadów są 2 możliwości: rejestrowanie na auto lub ciągnik rolniczy. Obie wersje są dobre i tylko od klienta i dostawcy zależy co wybierze.

Podsumowując, quady to pojazdy czterokołowe które można różnie ubezpieczać i nie każdy może je ubezpieczać.

Dlatego jak Quad to tylko z homologacją ciągnika rolniczego, leasing jest tak samo przyjemny i dostępny, a ubezpieczenie zgoła tańsze.

 Mam nadzieje że trochę wam wyjaśniłem w tej kwestii ale najważniejsze to informacje o tym quady muszą mieć homologację a najlepiej homologację na ciągnik rolniczy gdyż wtedy jest taniej i lepiej.

WIDZISZ JAKIE TO PROSTE !

#Finansowanie#Leasing#Optimum Temp# QuadyFinansowanie

Służymy pomocą, SPRAWDŹ!

Tel: +48 691 219 013

Mail biuro.takleasing@gmail.com

Poznaj nasz YouTube – https://www.youtube.com/@TakLeasing 

#optimumtemp#leasingquadów#raty#blog

Zapraszam, też do zapoznania się z naszymi innymi tekstami

LEASING, FINANSOWANIE,

Szybki Kontakt - Wyślij Zapytanie